Studentski forum

Slika Melika Čamdžić
Pitanje
napisao/la Melika Čamdžić - Četvrtak, 3 Oktobar 2013, 2:46

Zdravo DLovci.
Da vam se i ja pridruzim. Treci semestar na pravu- nova na DLu i iz engleske, trenutno.
Moze li mi ko od vas 'starih' DLovaca odgovoriti sta znaci ovo " moji predmeti" ??
Meni se tu pokazuju, osim ovih predmeta koje upravo slusamo (retorika i kp-opci dio) i neki drugi predmeti koje sam ja vec ranije polozila, na drugom faxu...

Hvala unaprijed!

Pozdravi iz kisovite Eng.

Melika

Slika Haris Omerović
Re: Pitanje
napisao/la Haris Omerović - Petak, 4 Oktobar 2013, 7:30

Nista... ocigledno njihova greška ili mozda nisi uplatila za te polozene predmete na drugom faksu?

10 KM po polozenom predmetu i placa se na studentskoj a ne preko racuna!
Slika Nastavna Služba
napisao/la Nastavna Služba - Petak, 4 Oktobar 2013, 1:57

Poštovana kolegice,

na DL nastavu Vam se automatski dodjeljuju svi predmeti koju su u toku na II godini bilo da su Vam priznati sa drugog Univerziteta ili ne. Oni će Vam biti navedeni pod stavkom "Moji predmeti". Vama je javljeno šta je priznato sa drugog Univerziteta, stoga Vi preskačete predmete koji su Vam priznati i polažete samo one koji su Vam navedeni na rješenju o priznavanju. Ista stvar je sa predmetima I godine. Morat ćete ujedno pratiti raspored i I godine i kada budete vidjeli da na I godini počinje predmet koji na Vašem rješenju stoji kao obavezan za polagati, morate se javiti u nastavnu službu da Vam se taj predmet dodjeli.
Ukoliko imate pitanja o priznavanju, obratite se e-mailom na nastava.fpn@unvi.edu.ba.

Pozdrav,
Nermina K.
Slika Melika Čamdžić
napisao/la Melika Čamdžić - Nedjelja, 6 Oktobar 2013, 6:32

Hvala na odgovorima!

Ja sam predala Uvjerenje o polozenim predmetima na drugom faxu kada sam se upisivala, ali mi niko nije rekao da dtrebam i dobiti Rjesenje o priznatim predmetima, a voljela bih da su mi rekli,buduci da nisam u BiH...

Hvala u svakom sl.

Pozdrav